ایستگاه معلمان دلوار(استان بوشهر)
وبلاگ یک معلم  
قالب وبلاگ
لینک دوستان
لینک های مفید
معاون وزیر آموزش و پرورش :
ثبت‌نام آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی ۵ اسفند آغاز می‌شود.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان از آغاز ثبت‌نام آزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از ۵ اسفند امسال خبر داد.

مهری سویزی، رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت:

در راستای سیاست‌گذاری این مرکز و در اجرای اساسنامه مدارس نمونه دولتی، آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و مدارس راهنمایی، دبیرستان‌ها و هنرستان‌های نمونه دولتی برای سال تحصیلی 93ـ92 در قالب یک آزمون ورودی مشترک برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام داوطلبان آزمون از 5 تا 23 اسفند ماه امسال در مدارس محل تحصیل فعلی دانش‌آموزان انجام می‌شود، افزود: آزمون ورودی مدارس متوسطه استعدادهای درخشان، دبیرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی رأس ساعت 9 صبح روز پنج‌شنبه 19 اردیبهشت ماه 92 و آزمون ورودی مدارس راهنمایی استعدادهای درخشان و نمونه دولتی رأس ساعت 9 صبح روز جمعه 20 اردیبهشت ماه 91 به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سویزی در خصوص مواد آزمون بیان کرد: سؤالات آزمون ورودی پایه اول راهنمایی مدارس استعدادهای درخشان و مدارس نمونه دولتی از دروس «قرآن و تعلیمان دینی، زبان و ادبیات فارسی، مطالعات اجتماعی، علوم تجربی و ریاضیات» و سؤالات آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی دوره متوسطه از دروس «قرآن و تعلیمات دینی، ادبیات فارسی، عربی، علوم اجتماعی، زبان انگلیسی، حرفه‌وفن، علوم تجربی و ریاضیات » برگزار می‌شود.

وی به شرایط ثبت‌نام دانش‌آموزان در این آزمون اشاره کرد و گفت: دارا بودن معدل کل حداقل 19 در پایه پنجم ابتدایی جهت ورود به دوره راهنمایی تحصیلی استعدادهای درخشان و معدل کل حداقل 16 در پایه پنجم برای ورود به مدارس راهنمایی نمونه دولتی ضروری است.

معاون وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: دارا بودن معدل کل حداقل 19 در سال دوم راهنمایی برای ورود به دبیرستان‌های استعدادهای درخشان و معدل کل حداقل 15 در سال دوم راهنمایی برای ورود به دبیرستان‌ها و هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای نمونه دولتی ضروری است.

[ جمعه بیست و نهم دی ۱۳۹۱ ] [ 20:24 ] [ یک معلم ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

با سلام و عرض ارادت فراوان
به وبلاگ ایستگاه معلمان دلوار خوش آمدید.
منطقه ی دلوار با نام شهید رئیس علی دلواری شهرت جهانی پیدا کرده است لذا نیازی به معرفی ندارد . دلوار داری آموزش و پرورش مستقل است و حدود 700فرهنگی با عشق و علاقه در این منطقه خدمت می کنند.
×××××××××××××××××
×××××××××××××××××
×××××××××××××××××
×××××××××××××××××
اسامی همکاران دلواری که ضمن مراجعه به وبلاگ با نظرات خیرخواهانه و کارشناسی مارا در این مسیر یاری می نمایند :

1- آقای فولادی (معلم پایه اول )
2- خانم عارف نژاد (دبیر انگلیسی )
3- آقای بختیاری (دبیر ریاضی)
4-خانم چمانی (مدیر آموزشگاه معارف)
5-خانم تجربه جهرمی (دبیر ادبیات)
6-خانم باهوش (دبیر ریاضی )
7-خانم درزگر (دبیر جغرافیا)
8- آقای ابراهیمی (دبیر ریاضی)
9-آقای رفیعی (مدیرمجتمع شهیدزین الدین)
10- آقای قایدی (دبیرتاریخ بوشهر)
11- خانم داوری (دبیر ریاضی)
12- خانم شیبانی (معلم پایه ششم)
13- خانم محمدی (مدیرآموزشگاه هاجر)
14- خانم دهقان (دبیر علوم اجتماعی)
15- خانم احمدی (مدیر آموزشگاه فرزانگان)
16- خانم صابری (دبیر ریاضی )
17- خانم حسن بیگی (دبیر علوم)
18- خانم علی نژادیان (معلم پایه ششم)
19- خانم نامداری (سرگروه معارف)
20- آقای سلیمانی (سرگروه تاریخ)
21- خانم ادراکی (مشاور)
22- خانم باقری (دبیر ادبیات )
23- آقای عالی زاده (دبیرانگلیسی)
×××××××××××××××××××
×××××××××××××××××××
×××××××××××××××××××
×××××××××××××××××××
دوستان عزیز مراجعه کننده به وبلاگ لطفا به موارد توجه بفرمایید:
1ـ این وبلاگ شخصی بوده و اختصاص به گروه و یا دسته ی خاصی نداشته و ندارد . این وبلاگ فقط برای اطلاع رسانی و نوشتن مطالب شخصی ایجاد شده است .
2ـ مطالب و نوشته های این وبلاگ کاملا شخصی است لذا عزیزان توجه داشته باشند که اگر مطلبی در این وبلاگ نوشته شده نظر کلیه ی همکاران منطقه نبوده و ممکن است بعضا مخالفانی نیز داشته باشد .
3ـ در منطقه ی دلوار همکاران زیادی وبلاگ شخصی دارند و وبلاگ ایستگاه معلمان دلوار نیز همانند همه ی آن وبلاگ ها شخصی است و بازگو کننده ی نظر جمع نیست .

۴- امور وبلاگ در حد امکانات موجود انجام می شود . بدیهی است در صورت وجود امکانات و بودجه کافی اساتید و بزرگواران زیادی هستند که در منطقه کارهایی با کیفیت بهتر و بالاتر انجام دهند .

۵- مدیران و بزرگواران عنایت داشته باشند که نوشتن بعضی از امورآموزشی و پرورشی مربوط به یک مدرسه در این وبلاگ به منزله ی برگزار نشدن این برنامه ها در مدارس دیگر و یا خدای نخواسته کم کاری دیگر مدارس نیست . این بنده ی حقیر مشاهدات و دریافت های روزانه ی خودم را می نویسم و وظیفه ی روابط عمومی اداره است تا برنامه های اجرا شده در مدارس را در سایت انعکاس دهد .

۶- جهت گیری وبلاگ در راستای تحرک بخشیدن به امور آموزشی و پرورشی در سطح منطقه است لذا در این مسیر انتقاد پذیری مدیران و مسئولین محترم عامل تعیین کننده ای در ادامه ی کار خواهد بود .

۷- از یک مطلب و یا خبری که در وبلاگ درج می گردد دریافت های مختلفی می شود داشت 0همه ی همکاران فرهنگی صاحب نظر و استاد هستند لذا ممکن است دریافت های گوناگونی از یک مطلب داشته باشند که قابل احترام است اما ممکن است پذیرفتنی نباشد . همواره از اساتید بزرگوار تمنا دارم با دید کارشناسی و مثبت به مطالب نگاه کنند و در صورتی که انتقادی نیز دارند ذکر کنند تا راهگشای ما باشد .

۸- بیش از دویست نفر از همکاران فرهنگی به این وبلاگ سر می زنند اما متاسفانه تعداد نظرات نوشته شده بسیار کم بوده است . از همکاران عزیز خواهشمند است در هر مراجعه نسبت به مطالب نوشته شده حساسیت به خرج داده و نظر خود را بنویسید . بهترین تقدیر از مدیر وبلاگ همین نظرات مراجعه کنندگان است .

۹ـ انتقاد به منزله ی زیرسوال بردن اداره و یا شخص نیست !! انتقاد اگر با دید مثبت به آن نگاه شود بهترین راهگشا برای مدیران و مسئولین خواهد بود . احترام به شخصیت افراد سرلوحه ی کاری ما خواهد بود و به هیچ عنوان خدای نخواسته در بیان مطالب قصد تخریب شخصی نداشته و نخواهیم داشت .
در پایان از همه ی عزیزانی که به هر نحوی موجب رنجش خاطر مبارکشان گشتیم طلب عفو نموده و صمیمانه از محضرشان حلالیت می طلبیم هرچند هرگز و هرگز قصد رنجش هیچ همکاری را نداریم . شاید بی انصافی باشد اگر از صبروحوصله و دیدگاه انتقاد پذیری رئیس محترم و معاونین ایشان و نیز واحد های مختلف اداره تقدیر و تشکر ننماییم .

18/10/91